Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya’dan yeniden atış eğitimi aldı!

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, geçtiğimiz haftalarda yeni sevgilisi ile gündeme gelmişti. Allen, kalbini eski bir FBI çalışanı olan Erdal Kaya’ya kaptırmıştı.

İkili atış talimi yaptıkları sırada verdikleri pozu eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarında paylaşarak, aşklarını ilan etmişti.

“YENGE DİYEBİLİRSİNİZ”

Bir takipçisi “Abi bu sefer yenge desek kızmazsın herhalde?” diye sorduğunda Erdal Kaya, “İlk defa onay veriyorum bu muhabbete. Şu ana kadar hiç yengeniz olmadı, ta ki bugüne kadar, şimdi diyebilirsiniz” ifadelerini kullanmıştı.

YORUMU GÜNDEM OLMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde “Sakar kız Candy… Biri jilet, diğeri de masa kenarı. Sürekli bir yerlere çarpıyorum” notuyla yeni pozunu yayınlamış ve sevgilisi Erdal Kaya da pozlara kayıtsız kalamayarak öpücük emojisiyle birlikte “Artık en büyük hayranın benim” yorumunu yazmıştı.

SOLUĞU NEW YORK’TA ALDI

İngiliz asıllı Türk oyuncu Suna Yıldızoğlu’nun kendisi gibi oyuncu olan kızı Yasemin Allen, Murat Cemcir ile birlikte sahneye çıktığı ‘Büyük Aşkların Sonuncusu’ adlı tiyatro oyunundan fırsat buldukça sevgilisi Erdal Kaya’nın yaşadığı ABD’ye gidiyor. Güzel isim, oyuna verilen kısa bir aradan sonra soluğu tekrar New York’ta aldı. Kaya ile buluşan Yasemin Allen, sevgilisini görünce koşarak kucağına atladı. O anları takipçileriyle de paylaşan oyuncu, paylaşımına “Sonunda…” notunu düşmüştü.

YENİDEN ANTRENMAN YAPTILAR

Çift, bu kez atış poligonunda değil, ormanlık bir alanda atış yaptı. Yasemin Allen, o anların videosunu da “Anlat anlat, ben dinliyorum” notuyla sosyal medya hesabından yayımladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir