Sinan Akçıl ‘kazaya neden oldu’ haberlerine ateş püskürdü! ‘Ben kralı gelse kimseden kaçmam’

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Sinan Akçıl, eski sevgilisi Müjde Uzman hakkında yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu.

Akçıl, ‘Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi… Beni atlattı yani!’ ifadeleriyle adından söz ettirmişti.

GÖRÜNTÜLER GÜNDEM OLDU

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, son olarak konser için İzmir’e gitti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan isim, karşıdan karşıya geçerken kazaya sebep oldu. Vatandaşlardan birinin o anları kameraya almasıyla, görüntüler viral oldu.

ZİNCİRLEME KAZA

Şarkıcı, bir arkadaşıyla ışıkların olmadığı yerde karşıdan karşıya geçmeye çalıştı. Akçıl, sağ solu kontrol etmeden yola fırlayınca bir kamyon şoförü de ani fren yapmak zorunda kaldı. Bunun sonucunda kamyonun arkasındaki otomobil de duramadı ve önündeki araca çarptı.

Akçıl’ın kazaya aldırış etmemesi dikkat çekti. Sinirlenen sürücülerden biri ise şarkıcının üzerine yürümeye çalışınca, arkadaşı tarafından sakinleştirildi. Şarkıcı ve vatandaşların o anları da Fenomenlere Dair Her Şey hesabından yayınlandı.

AÇIKLAMA YAPTI

Görüntülerin yayılmasıyla eleştirilerin hedefi olan ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Birkaç tam gerizekalı ‘umursamadı kazayı’ demiş. Gördüm, duydum. Kazaya ben sebep olmadım. Kız öğrenci yurdu ‘Sinan lütfen yanımıza gel’ diye çok bağırdığı için onları kırmamak için yanlarına uğradım. Yürüdüğüm yer konser alanı yani orası konser alan. Kamyon şoförü kardeşimi tuttum gel yanıma dedim, ‘abi ben seni seviyorum’ dedi. Ben de gereken neyse yapalım dedim. Yarın ofiste buluşulacak. Mükemmel bir konserdi, teşekkürler İzmir’im. Hayatım boyunca kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir