Adore Mobilya Romanya’da fabrika kurmayı düşünüyor

2022’den bu yana Romanya pazarında faaliyet gösteren Türk mobilya üreticisi Adore Mobilya, orta vadede Romanya’da bir mobilya fabrikası kurmayı ve Orta ve Batı Avrupa’daki dokuz ülkeye genişlemeyi düşündüğünü açıkladı.

Adore Mobilya Kurucu Ortağı ve CEO’su Gökhan Çalışkan şunları söyledi:

“Adore Mobilya’nın hedefi, demonte mobilya sektörünün en tanınmış uluslararası markası ve müşterileri için güvenilir bir ortak olmaktır. Önümüzdeki beş yıl içinde mobilya üretimimizi ve teslimatımızı dokuz Avrupa ülkesine daha yaymak istiyoruz. Bu hedefe ulaşmada müşterilerimizin desteğinin son derece değerli olduğuna inanıyoruz”

Mobilya sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle Adore Mobilya’nın şu anda 50’den fazla ülkede 900’ün üzerinde mobilya satış ve teslimat noktası bulunuyor. Şirketin önümüzdeki beş yıl için planları arasında Almanya, Hollanda, Yunanistan, Bulgaristan, Macaristan, Polonya, Fransa, İtalya ve Slovakya olmak üzere dokuz Avrupa ülkesine daha mobilya üretimi ve teslimatının genişletilmesi yer alıyor.

Romanya’da 2022 yılından bu yana faaliyet gösteren şirket, 40 çalışana sahip ve stoktaki ürünlerin ülke geneline hızlı teslimatına olanak tanıyan bir çevrimiçi mağaza işletiyor. Adore Mobilya, 2024 yılında yerel pazarda 3 milyon avro ciro elde etmeyi planlıyor. Bu rakam, 2023’teki 1,3 milyon avro seviyesinden 2 kat daha fazlasını oluşturuyor.

Adore Mobilya’nın dünya çapında 120 bini Romanya’da olmak üzere üç milyondan fazla müşterisi var. Şirketin cirosunun yaklaşık yüzde 80’i online satışlardan sağlanmaktadır.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir